تيمهاي صعود کننده به مرحله نهايي ليگ نوجوانان معرفي شدند
تاریخ انتشار: ۱۴ آبان ۱۴۰۱ | کد خبر: ۳۶۳۴۲۰۴۳
خبرگزاری آریا-با برگزاری دیدارهای هفته ششم و هفتم رقابتهای لیگ نوجوانان در گروه دختران، تکلیف 6 تیم صعود کننده به مرحله بعدی مشخص شد.
به گزارش خبرگزاری آریا، رقابتهای هفته ششم و هفتم گروه اول و دوم لیگ نوجوانان دختر (جام آینده سازان) گرامیداشت شهیده زینب کمایی روز جمعه 13 آبان ماه در خانه تکواندو پیگیری شد و تکلیف 3 تیم برتر راه یافته به مرحله بعدی مشخص شد.
بیشتر بخوانید:
اخباری که در وبسایت منتشر نمیشوند!
بر همین اساس تیمهای تیمهای فتح صدر البرز، نوجوانان هیات تکواندو استان مرکزی، هیات تکواندو استان قم، لوازم خانگی کن، آکادمی تکواندو ناظم، موفقیت و آکادمی ورزشی کسری به مصاف یکدیگر رفتند و نهایتا تیم لوازم خانگی کن با 18 امتیاز، آکادمی ورزشی کسری با 15 و باشگاه فتح صدر البرز (رتاآ) با 12 امتیاز به عنوان تیمهای اول تا سوم به مرحله نهایی راه یافتند.
در گروه دوم نیز هیات تکواندو اردبیل، باشگاه تکواندو سروش، دختران آفتاب، لوکس شمشیری یاس، هیات تکواندو شهرستان سیرجان، هیات تکواندو استان آذربایجان شرقی و غفاری تاکستان مبارزه کردند و در نهایت تیمهای غفاری تاکستان با 18 امتیاز، لوکس شمشیری یاس با 13 و هیأت تکواندو استان آذربایجانشرقی با 11 امتیاز به مرحله بعدی صعود کردند.
برترینهای هفته ششم گروه اول به شرح ذیل است:
برترین مربی: فاطمه خیری (آکادمی ورزشی کسری)
برترین بازیکن: ساناز عباس پور (آکادمی ورزشی کسری)
برترین داور: فروغ فرزین پور (گلستان)
برترین سرپرست: سارا مهرابی (موفقیت)
برترینهای هفته هفتم گروه اول به شرح ذیل است:
برترین مربی: فاطمه نورملکی (باشگاه فتح صدر البرز)
برترین بازیکن: ساناز عباس پور (آکادمی ورزشی کسری)
برترین داور: فروغ فرزین پور (گلستان)
برترین سرپرست: سارا مهرابی (موفقیت)
برترینهای هفته ششم گروه دوم به شرح ذیل است:
برترین مربی: پروین کشاورز (غفاری تاکستان)
برترین بازیکن: آیلار ابراهیمی (غفاری تاکستان)
برترین داور: فروغ فرزین پور (گلستان)
برترین سرپرست: فاطمه شیرنیا (هیات تکواندو اردبیل)
برترینهای هفته هفتم رقابتهای گروه دوم به شرح ذیل است:
برترین مربی: پروین کشاورز (غفاری تاکستان)
برترین بازیکن: آیلار ابراهیمی (غفاری تاکستان)
برترین داور: فروغ فرزین پور (گلستان)
برترین سرپرست: فاطمه شیرنیا (هیات تکواندو اردبیل)
نتایج رقابتهای هفته ششم و هفتم لیگ نوجوانان دختر به شرح ذیل است:
هفته ششم
باشگاه فتح صدر البرز 2 - آکادمی ورزشی کسری 8
موفقیت 9 - هیات تکواندو استان مرکزی صفر
هیات تکواندو استان اردبیل یک - غفاری تاکستان 9
دختران آفتاب 9- هیات تکواندو سیرجان صفر
هیات تکواندو آذربایجان شرقی 7 - هیات تکواندو گناوه 3
هفته هفتم
باشگاه فتح صدر البرز یک - هیات تکواندو استان قم 9
هیات تکواندو استان اردبیل یک - دختران آفتاب 9
آکادمی ورزشی کسری 10 - هیات تکواندو استان مرکزی صفر
غفاری تاکستان 7 - هیات تکواندو گناوه 3
هیات تکواندو سیرجان یک - لوکس شمشیری یاس 9
منبع: خبرگزاری آریا
کلیدواژه: لیگ نوجوانان هیات تکواندو استان برترین های هفته برترین بازیکن فتح صدر البرز هفته ششم برترین داور
درخواست حذف خبر:
«خبربان» یک خبرخوان هوشمند و خودکار است و این خبر را بهطور اتوماتیک از وبسایت www.aryanews.com دریافت کردهاست، لذا منبع این خبر، وبسایت «خبرگزاری آریا» بوده و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه درخواست حذف این خبر را دارید، کد ۳۶۳۴۲۰۴۳ را به همراه موضوع به شماره ۱۰۰۰۱۵۷۰ پیامک فرمایید. لطفاً در صورتیکه در مورد این خبر، نظر یا سئوالی دارید، با منبع خبر (اینجا) ارتباط برقرار نمایید.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.
خبر بعدی:
محمد اسماعیلی در مرحله نیمه نهایی حذف شد
به گزارش خبرنگار مهر، در ادامه رقابت های شمشیربازی انتخابی زون آسیا در امارات و در اسلحه اپه مردان، امروز شنبه محمد اسماعیلی در گروه دوم مقدماتی به مصاف حریفان خود رفت.
او در مرحله گروهی و در جدول B در رقابت با حریفان خود صاحب ۳ برد شد و نتیجه دو دیدار را واگذار کرد اما موفق به صعود به جدول ۱۶ نفره شد. اسماعیلی در این مرحله به مصاف «عبدالعزیز الشاطی» از کویت رفت و با نتیجه ۱۵ بر ۱۱ صاحب برتری شد.
او در این مرحله با «رانگ لی» از چین تایپه رقابت کرد و موفق به شکست ۱۵ بر ۱۲ او شد.
اسماعیلی در مرحله نیمه نهایی و برای صعود به فینال مسابقات شمشیربازی انتخابی زون آسیا به مصاف «هانگ وی هو» از هنگ کنگ رفت. اسماعیلی در رقابت نزدیک با این شمشیرباز و تنها با یک اختلاف امتیاز و نتیجه ۱۵ به ۱۴ شکست خورد و از صعود به فینال بازماند.
در رده بندی نهایی 24 شمشیرباز شرکت کننده در مسابقات اسلحه اپه مردان مسابقات شمشیرباز انتخابی زون آسیا، اسماعیلی در رده سوم مشترک قرار گرفت.
کد خبر 6089892